Ubytovna Praha

Ubytovna-Praha.cz se nachází v klidné části Prahy, 15 minut od centra, u Hotelu Imos. Poskytuje kvalitní ubytování nejlevněji v Praze.

Levné ubytování v Praze je vhodné nejen pro turisty, zájezdy, jednotlivce a skupiny, ale i jako ubytování pro firmy, pro služební cesty do Prahy. Ubytování v Ubytovně Praha je zvláště vhodné pro veletrhy a výstavy konaných na výstavišti PVA Letňany.

Ubytovna poskytuje ubytování hotelového typu v příjemném prostředí klidné čtvrti Prahy 9 Čakovice. V těsném sousedství je hypermarket Globus (400m), čerpací stanice a myška aut. V sousedství se nachází sportovní a relaxační centrum - fitness, squash, masáže, sauna, pára.
V sousedních 2km vzdálených Letňanech (2 zastávky MHD) se kromě areálu výstaviště PVA nachází SkyDive aréna, sportovní zimní stadion, tenisové kurty a obchodní centrum s hypermarketem Tesco.

Dobré dopravní spojení MHD na METRO, do centra Prahy i okolních městských částí je zajištěno frekventovanými spoji. Zastávka MHD Nádraží Čakovice je vzdálena 2 minuty (150m) od budovy ubytovny.

Pro návštěvníky ubytovny je k dispozici ZDARMA parkování na parkovišti ubytovny hned u vchodu do budovy Ubytovna Praha.cz

Visit and enjoy the site Ubytovna Praha, belonging to category Ubytovny Praha

The keywords associated with the site are : Levná ubytovna Praha, Levné ubytování v Praze, nejlevnější ubytování v praze, Ubytování pro firmy

www.ubytovna-praha.cz
200
0.0/5 for 0 rate
09-04-2013

Company information: Ubytovna Praha

Za Tratí 686/4
19200
Praha
Česká republika
+420 603 203 182

Related sites Ubytovna Praha

Ubytovna Praha Koněvova, Žižkov
Levná ubytovna v Praze 3, Žižkov. Nejlevnější ubytování v Praze je vhodné pro...
Ubytovna Praha Bulovka
Ubytovna Praha Bulovka poskytuje ubytování v nově zrekonstruovaných prostorách nedaleko...
Ubytovna Praha Imos
Nově zrekonstruovaná ubytovna nabízí levné ubytování v klidné části Prahy 9 pro firmy,...
 
Powered by Arfooo directory © 2007 - 2011    Generated in 0.106 Queries: 9    Contact    Newsletter